Про нас

У наш нестабільний час нагальною постає проблема економії енергоресурсів, адже постійне здорожчання енергоносіїв суттєво ускладнює і без того важкий процес заробітку. А це негативно відображається на нашому повсякденному житті та комфорті. Письменники-фантасти віддавна задумуються над способами та методами виходу з цієї ситуації, проте  рецептом фантастично-енергетичного зцілення залишається один -  енергетична незалежність.

Якщо говорити мовою сьогодення, енергетична незалежність мабуть полягає в безперебійному електропостачанні, адже на ньому працює все, що створено для комфортного життя: від освітлення в помешканні до всіляких електронних та побутових  приладів І, найважливіше, вартість затрат на комфорт має бути достатньо дешевою. Що цікаво, за кордоном вже давно ведуть пошуки цієї золотої формули енергетичної незалежності. Тому вже сьогодні на потреби іноземців працюють такі, здавалося б фантастичні, джерела енергії, як біопальне, припливи та відпливи, вітер, і звичайно Сонцем.  Сьогодні лідерами з використання природних джерел енергії є Німеччина та Японія. Наразі нашій державі до групи лідерів ще далеко. Проте не все так фантастично, як здається.

Хоча технології використання природних джерел, зокрема енергії сонця для України є новинкою, проте  уже існує низка підприємств та фірм, які  активно працюють  у цій наразі інноваційній галузі.  Вже сьогодні український ринок пропонує споживачеві великий вибір найрізноманітніших геліосистем.  Серед постачальників такого обладнання є і наша фірма "АВРОРА". Ми уже понад 5 років допомагаємо здобувати для Вас енергетичну незалежність. Наші фахівці пропонують, встановлюють та допомагають експлуатувати найрізноманітніші комплекси та систем використання сонячної енергії з якісних та надійних комплектуючих європейських виробників. Запорукою надійності є 5-річна гарантія безперебійного використання геліосистем. Щодо економії, вищезгадані технології зменшують витрати на енергоносії всередньому у п'ять разів.

Тож пропонуємо Вам ознайомитися з нашою формулою енергетичної незалежності під назвою «Геліосистема», яка сподіваємося,  допоможе Вам не лише заощадити, але й створить чудове відчуття комфорту та задоволення з допомогою енергії зорі, яку називають Сонцем.Copyright 2010 © Аврора
Створення сайту - студія "sites creating by Nichol"